Praca tymczasowa lub stała

Jeśli szukasz stałego lub tymczasowego zatrudnienia, tu może być właśnie oferta dla Ciebie.

Oferujemy pełny zakres usług rekrutacyjnych oraz zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową lub stałą przez naszych klientów zagranicznych.

Oferowana przez nas praca nie jest trudna czy skomplikowana, nie wymaga specjalnych kwalifikacji czy przygotowania, za to daje wymierne korzyści, takie jak wynagrodzenie czy możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia.

Pracownicy z Polski są obecnie powszechnie poszukiwani i pożądani przez wielu różnych pracodawców w Niemczech i Austrii, dlatego możemy zaoferować Ci różnorodne oferty pracy w różnorakich firmach na terenie całych Niemiec oraz Austrii, takich jak np. zakłady produkcyjne, magazyny, szkółki leśne, gospodarstwa rolne, sklepy itp.. Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami pracy, a na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie .

W doborze właściwej oferty pomoże Ci na pewno nasz doradca. Jest on do Twojej dyspozycji w każdej chwili, gdy tego potrzebujesz. By nawiązać z nami współpracę wystarczy, że na początek wyślesz swoje CV lub zadzwonisz do naszego biura.

Nasi doradcy przedstawią Ci szczegóły konkretnych ofert oraz przedstawia Ci Pracodawców zagranicznych, którzy poszukują aktualnie pracowników.

U nas wiek Pracownika nie ma znaczenia. Posiadamy bogatą ofertę dla ludzi w każdym wieku i o różnym doświadczeniu zawodowym oraz kwalifikacjach. Pośredniczymy w zatrudnieniu zarówno tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy, jak i tych bardzo doświadczonych. Za naszym pośrednictwem możesz zdobyć więc zarówno swoje pierwsze, cenne umiejętności zawodowe, jak również stałe zatrudnienie u Pracodawcy w Niemczech lub Austrii.

Nasi klienci zagraniczni wszystkim Pracownikom starają się oferować atrakcyjną wysokość wynagrodzenia i gwarancję terminowej wypłaty. Umowę z naszymi klientami można zawierać w każdej chwili w zależności od potrzeb i możliwość każdej ze stron. Również w przypadku rozwiązania umowy z dnia na dzień, w momencie znalezienia bardziej atrakcyjnej oferty nie stawiamy Ci żadnych przeszkód.

Dbamy o to, by każdy nasz Kandydat był dobrze poinformowany, znał swoje prawa i obowiązki. W sytuacjach nieporozumień interweniujemy i wyjaśniamy kwestie sporne.

Sumiennym, współpracującym z nami już od dłuższego czasu osobom, w pierwszej kolejności proponujemy atrakcyjne oferty pracy u naszych nowych, jak też stałych kontrahentów.

Jeśli jesteś na naszej stronie internetowej poświęconej Kandydatom, to nie mogłeś lepiej trafić!!!

Koniecznie wyślij nam swoje CV a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Z pewnością znajdziemy dla Ciebie dobrą ofertę.

Stanowisko pracy

Stanowisko pracy musi być odpowiednie do Twojego wykształcenia lub kwalifikacji zawodowych. Tylko wtedy czujesz się spełniony, a pracodawca jest zadowolony z Twojej pracy. My przywiązujemy szczególną uwagę do Twoich potrzeb i pomysłów na realizację swoich planów zawodowych!

Nasza firma działa w następujących branżach:

  • metalowej

  • automotive

  • produkcyjnej

  • spożywczej

  • logistyce

Proces rekrutacji

Szukasz nowych wyzwań i chcesz ubiegać się o konkretne stanowisko? Pomożemy Ci w zatrudnieniu w Niemczech – szybko, bez zbędnych formalności, bez żadnych opłat.

Wyślij do nas swoje dokumenty aplikacyjne i umówimy się na interview.
Omówimy Twoje umiejętności oraz oczekiwania związane z pracą.
Celem takiego spotkania jest bliższe poznanie kandydata i ocena jego kandydatury w kontekście wymagań na danym stanowisku. Aby zweryfikować kompetencje kandydatów stosujemy specjalnie przygotowane zadania praktyczne.

Dla kandydata tego typu spotkanie jest szansą na zaprezentowanie własnej kandydatury oraz uzyskanie informacji o firmie i stanowisku, o które się ubiega.

Info

REKRUTACJA

tel.: +48 538 555 080
e-mail: kontakt@goslik.pl

tel.: +48 532 725 575
e-mail: rekrutacja@goslik.pl

tel.: +48 510 980 944
e-mail: praca@goslik.pl