Pośrednictwo pracy / Doradztwo personalne

Znalezienie na własną rękę właściwego kandydata do pracy dla wielu firm jest kosztownym i czasochłonnym procesem zwłaszcza za granicą. Dlatego Goslik Personal proponuje usługę doradztwo personalne. Jej ideą jest pomoc w szybkim i skutecznym dotarciu do odpowiednich kandydatów na dane stanowisko pracy. Dzięki doświadczeniu, stałej współpracy z największymi mediami internetowymi i tradycyjnymi oraz własnej bazie danych, jesteśmy w stanie dotrzeć do najlepszych kandydatów szybko i skutecznie.

Wspieramy pracodawców w projektowaniu i realizacji procesów rekrutacyjnych.

Dysponujemy elastyczną ofertą dostosowana do potrzeb każdego klienta. W ramach standardowej usługi Klient otrzymuje starannie wyselekcjonowane aplikacje najlepszych kandydatów wyłonionych na podstawie analizy dokumentów aplikacyjnych i wywiadów kompetencyjnych.

Klient decyduje z jakim Kandydatem che rozpocząć współpracę!

Za efekty naszej pracy bierzemy pełną odpowiedzialność – pośrednictwo pracy w Goslik Personal objęte jest gwarancją. (w zależności od stanowiska).

Realizujemy zlecenia zarówno na rekrutacje masowe realizowane w ramach stałej współpracy, jak również na pojedyncze stanowiska wymagające specyficznych, ściśle określonych kwalifikacji.

Realizacja projektu a czas

Czas wykonania usługi nie przekracza zwykle 10 dni od momentu przedstawienia zamówienia. Czas realizacji zleceń nietypowych każdorazowo uzgadniany jest indywidualnie z Klientem. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usługi Pośrednictwo pracy prosimy o kontakt z nasza firma.

Szczegółowych informacji uzyskają Państwo dzwoniąc na numer +48 516 674 582.

Realizacja projektu a koszty

Koszy realizacji projektu każdorazowo uzgadniamy z klientem indywidualnie i dopasowujemy je do oczekiwań klienta.

Dyskrecja

Powierzając nam rekrutację mają Państwo pewność, że przekazane nam informacje dotyczące Państwa firmy trafią do kandydatów tylko w takim zakresie, na jaki wyrażą Państwo zgodę.

Gwarancja

Chcemy mieć pewność, że nasi klienci będą w pełni usatysfakcjonowani jakością wykonanych przez nas usług. Dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy zrealizowany przez nas projekt.

W ramach udzielonej gwarancji zapewniamy kolejnego kandydata bez ponoszenia przez Klienta dodatkowych kosztów.

Info

Goslik Personal

ul. Kołątaja 10/18
45-064 Opole
tel.: +48 516 674 582
e-mail: info@goslik.pl
biuro@goslik.pl